Ogłoszenie

Nabór na Bookera!!

#16 2010-07-14 14:54:35

 John Cena

Znawca

9018274
Skąd: Sierki city xD
Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 27
Punktów :   

Re: Ring - Crash

http://www.doggriderz.com/catalogue/images/06588pi.jpg

The Buffalo...Kim ty wogóle jesteś...Nie kojarze cię...

Słuchajcie...Jestem World Heavyweight Championem.Edge chce walki ze mną na Crash ale ja będe miał walke rewanżową z CM Punkiem. Na następnym Crash,jeżeli obronie tytuł,wybiore hardcorową stypulację.

I nie myśl,że wyjdziesz z tego pojedynku zwycięsko.

Ostatnio edytowany przez John Cena (2010-07-14 14:54:52)


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:1-0-0
Typ zawodnika:Face
Pas:WorldHeavyHeight Champioship
Roster:Crash

Offline

 

#17 2010-07-14 15:49:41

 Jeff Hardy

Znawca

24282675
Skąd: Kikół
Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 44
Punktów :   

Re: Ring - Crash

Modest...to the Top !

The Buffalo...Chcesz wiedzieć z kim masz tutaj doczynienia? Powiem Ci, m.in. z Hunterem, The Game Triple H'em, z Captainem Charismą, Christianem oraz z Extreme Enigmą, JEFFEM HARDYM ! Są też baaardzo fałszywi ludzie jak np. stajnia Rated RKO, która uwaza się za najlepszą na swiecie a taką naprawde nie jest. The Bufaalo, jesli chcesz pokazać że chcesz być KIMŚ w RWW musisz kroczyć scieszką prawdy oraz praworządnosci, a nie kłamstwa i przekrętu. Jesli chcesz być lubianym, radziłbym Ci żyć w zgodzie z nami, HardyzHunter, a napewno zajdziesz wysoko!

Modest...to the Top !


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-1
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak
Roster:Crash

Offline

 

#18 2010-07-14 17:30:16

Abyss

Znawca

Zarejestrowany: 2010-06-28
Posty: 37
Punktów :   

Re: Ring - Crash

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=167131



Buffalo, phi! Cóż za wdzięczna nazwa, muahah! Uwierz mi, pojawiłeś się w złym miejscu w złym czasie. Chcesz wiedzieć dlaczego? Bo ja tu jestem! Hardy akurat wymienił ci samych słabeuszów, niegodnych do mnie nawet mówić, a co dopiero ze mną walczyć. Tag Team HardyzHunter to jedno wielkie nieporozumienie. No, niech będzie, tylko Rated RKO jest tu jeszcze coś warte, oprócz mnie. Ty, Cena jako champion to też jakieś nieporozumienie, mam nadzieje że je ktoś szybko wyjaśni.


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-1
Typ zawodnika:Heel
Pas:Brak
Roster:Crash

Offline

 

#19 2010-07-14 22:54:21

 Edge

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 111
Punktów :   

Re: Ring - Crash

You think, you know me
On this day.....

http://die-master.de/Edge3.jpg

Edge: Cena... dobrze wiesz, że "Łysy Lider", od dawna nie gościł w ringu, ani w sali treningowej, więc nie wygra walki rewanżowej. Jak najbardziej zgadzam się na stypulację Hardcorową! Muszę tylko uporać się z Jeffem. Widzę że mowa o jakimś Buffalo... nie znam cię, ale jeśli chcesz dominować bierz przykład z Rated RKO! Jak nam nie wierzysz, to obejrzyj pierwszą galę RWW i zobacz co spotkało The Miza i Undertakera!

You think, you know me
On this day.....


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:1-0-0
Typ zawodnika:Heel
Pas:RWW Tag-Team Chapionship
Roster:Crash

Offline

 

#20 2010-07-15 00:05:18

 Jeff Hardy

Znawca

24282675
Skąd: Kikół
Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 44
Punktów :   

Re: Ring - Crash

Modest...to the Top !

Edge...Ciągle mówisz o tym, że się ze mną uporasz i już będzie do Ciebie należał cały świat...tak nie będzie. Nie znasz jeszcze siły Jeffa Hardy'ego? Zobaczysz na co mnie stac juz niedługo...pokaże Ci raz na zawsze że nie jestes jedyny, nie jestes najlepszy i że nie będziesz jednym z mistrzów RWW ! Wystarczy jedna chwila mojej nieuwagi podaczs naszej walki a juz na pewno wiem że ktoś wleci do ringu aby Ci pomóc, lub użyjesz krzesła lub jakiegos innego przedmiotu aby wygrać walkę. Uwierz mi...ja będę czujny cały czas, wieć na 100 % nie dam się obalić przez jakiś niedopatrzony sposób ! EDGE...BĄDZ GOTOWY NA HARDCORE!!!

Modest...to the Top !


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-1
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak
Roster:Crash

Offline

 

#21 2010-07-15 22:22:47

 The Buffalo

Nowy użytkownik

12789866
Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ring - Crash

Cena nie musisz mnie kojarzyć. Dzięki Jeff za przedstawienie mi jaka jest sytuacja. Edge widziałem co się zdarzyło na RWW i sądzę że daliście niezły łomot Taketowi i Mizowi lecz jestem Face i będę żył w zgodzie z  HardyzHunter.


Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami: 0-0-0
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak
Roster: Crash

Offline

 

#22 2010-07-16 08:29:46

Abyss

Znawca

Zarejestrowany: 2010-06-28
Posty: 37
Punktów :   

Re: Ring - Crash

sry za offtop ale nie moge

jestem Face

czy ty nie słyszałeś żadnego wrestlera? czy cena mówi że jest face? albo jericho ze jest heel??


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-1
Typ zawodnika:Heel
Pas:Brak
Roster:Crash

Offline

 

#23 2010-07-16 12:57:44

 Edge

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 111
Punktów :   

Re: Ring - Crash

You think, you know me
On this day.....

http://die-master.de/Edge3.jpg

Edge: I Kolejna dominacja Rated RKO. Dla czego mnie to nie dziwi.... Jeff.... Tyle opowiadałeś jak to pokonacie nas i zdobędziecie pasy, że czysta gra popłaca....Ale nie byliście w stanie dorównać Rated RKO! Zdominowaliśmy was! Tym samym zostaliśmy RWW Tag-Team Championami. Rated RKO posiada już 2 tytuły, brakuje jeszcze tylko WHC!


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:1-0-0
Typ zawodnika:Heel
Pas:RWW Tag-Team Chapionship
Roster:Crash

Offline

 

#24 2010-07-16 15:15:08

 The Buffalo

Nowy użytkownik

12789866
Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ring - Crash

Co do tego offtop Abyss jakoś tak mi się napisało. Edge Udało ci się wykonać Speara na niczego świadomym, zmęczonym i odwróconym do ciebie plecami Hardym. Przyznaj to że miałeś farta. A Cena pewnie tak łatwo tego tytułu nie odda ani Punkowi ani Tobie.


Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami: 0-0-0
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak
Roster: Crash

Offline

 

#25 2010-07-16 16:37:27

 Jeff Hardy

Znawca

24282675
Skąd: Kikół
Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 44
Punktów :   

Re: Ring - Crash

Modest...to the Top !

Wsciekłosć Extreme Enigmy nie ma końca !!! Mówiłem o tym, że bede skupiony przez całą walkę, ale cóż...Rated RKO, gratuluję. Gratuluję Wam krętactwa, ale na pewno nie wygranej nad HardyzHunter !!! Jak widzieliście, to własnie ja przypiąłem mistrza RWW, Ortona. Orton, gdyby to działo się w walce 1 vs 1 to zapewne Rated RKO już nie dominowałoby w RWW. W takim przypadku miałbym pas RWW...mialbym, lecz nie mam i nic sobie z tego nie robię ! EDGE !!! Na następnym Crash nie bedziesz walczył o WHC, karta jest trochę inna. Walczysz....z Charismatic Enigmą, JEFFEM HARDYM !!! Walka bedzię się toczyła o #1 Contendera do tytułu WHC !!! BĄDZ GOTOWY NA HARDCORE !!!

Modest...to the Top !


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-1
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak
Roster:Crash

Offline

 

#26 2010-07-16 21:44:04

 Edge

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 111
Punktów :   

Re: Ring - Crash

You think, you know me
On this day.....

http://die-master.de/Edge3.jpg

Edge: Buffalo, nie wtrącaj sie do spraw zawodowców, ty nawet nie powinieneś oddychać tym samym powietrzem co ja! Jeff.. byłem gotowy na Hardcore, i Rated RKO zdominowało HardyzHunter! Jeff.... Prędzej czy później i tak zdobęde WHC! To jest nieuniknione, podobnie jak dominacja Rated RKO!


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:1-0-0
Typ zawodnika:Heel
Pas:RWW Tag-Team Chapionship
Roster:Crash

Offline

 

#27 2010-07-19 00:08:22

 Jeff Hardy

Znawca

24282675
Skąd: Kikół
Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 44
Punktów :   

Re: Ring - Crash

Modest...to the Top !

Juz zaraz walka miedzy nami Edge. Powiedz mi swoje ostatnie życzenie, chcesz przegrac z godnoscią czy mam Cie totalnie ośmieszyć na oczach całego RWW? Nie pawam do Ciebie zbytnia sympatią, ale dzis wygram po prostu JA, Jeff Hardy, i nie będzie nikt co do tego mial wątpliwosci !

Modest...to the Top !


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-1
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak
Roster:Crash

Offline

 

#28 2010-07-19 14:19:44

 Edge

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 111
Punktów :   

Re: Ring - Crash

You think, you know me
On this day.....

http://die-master.de/Edge3.jpg

Edge: Jeff, zobaczymy kto będzie lepszy, jak dotąd nikt nie był wstanie mi dorównać, i postaram się, aby tak zostało!


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:1-0-0
Typ zawodnika:Heel
Pas:RWW Tag-Team Chapionship
Roster:Crash

Offline

 

#29 2010-07-20 14:38:58

 The Buffalo

Nowy użytkownik

12789866
Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ring - Crash

Edge nikt ci nie mógł dorównać bo walczyłeś dopiero raz. Nie możemy tu mówić o jakimś wielkim Streaku.


Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami: 0-0-0
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak
Roster: Crash

Offline

 

#30 2010-07-22 12:55:26

CM Punk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Ring - Crash

http://www.onlineworldofwrestling.com/pictures/c/cmpunk/01.jpg

(Punk rozwcieczony szybkim krokiem idzie na ring)
Witam was znowu zapijaczone ćpuny nienawidze was wszystkich Cena ciebie najbardziej chce rewanzu rozumiesz chce na najblizszym Crash chce sie z toba zmierzyc o pas Heavyweight, a wogule co tu do cholery sie dzieje pare dni nie ma Streight Egda i juz rozdup wiedze tu u nas w Crash (wyciąga kartke) JeffreyA .... JeffA .... Nero .... Hardy'ego. Największy ćpun w wrestlingu! Największe nie porozumienie w historii wrestling'u! Nawet przebijasz Billy'ego. Wiesz Jeffi jak się cieszyłem gdy odebrałem ci World Championship tego pamiętnego wieczora ... siódmy czerwca 2009 ... WWE Extreme Rules ... najpierw pokonałem tego grubasa łamagę a później zrobiłem coś, co każdy czysty człowiek mógł zrobić. Odebrałem ci pas Jeffi. Pogrążyłem cię, ale to nie tak miało być. Chciałem pierwotnie wykorzystać walizkę na Orton'ie, ale ten facet co słyszy głosy przegrał z koksem numer dwa w WWE. Postanowiłem odłożyć swe plany na Raw, ale gdy siedziałem w szatni i piłem Pepsi, widziałem na telewizorze że wdrapujesz się na drabinę. Edge leżał nie przytomny, a ty zmierzałeś po World Championship. Nie mogłem na to patrzeć! Zabrałem swoją walizkę i udałem się stronę ringu. W tym czasie zdobyłeś tytuł! To jeszcze bardziej mnie wkurzyło i do tego bardziej zmotywowało. Resztę ćpuńku znasz, abo może już tego nie pamiętać, bo prochy niszczą szare komórki, ale mnie to gówno obchodzi Jeffi! Jestem Straight Edge i ty wiesz że to największa siła na świecie! Doświadczyłem tego na SummerSlam ... na Smackdown! Straight Edge znaczy lepszy od John'a Ceny, Edga, Randy'ego Ortona i od ciebie Jeff i twoich nic nie wartych kreatur! Banda ćpunów, która cię wspiera ... W tej federacji szanuje tylko jedna osobe Abyss'a chcialbys dolaczyc do mnie chcesz byc oczyszczony chcesz zdobyc ze mna pasy Tag-Teamowe i zdominowac cala federacje RWW?????... Czekam na twoja odpowiedz!!!


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-1
Typ zawodnika:Heel
Pas:Brak
Roster:Crash

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Bruksela generally