Ogłoszenie

Nabór na Bookera!!

  • Index
  •  » Ring
  •  » Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

#166 2010-07-11 19:23:15

 Edge

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 111
Punktów :   

Re: Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

You think, you know me
On this day.....

http://die-master.de/Edge3.jpg

Edge: Zgadza się Shawn... Jeśli chodzi o współpracę to my jesteśmy najlepsi! Ale liczą się także umiejętności pojedynczych członków. Mi i Ortonowi nie brakuję dobrych pomysłów na wygraną, a Jeffowi i Hunterowi charyzmy! Jednak uważam, że walkę wygra Rated RKO! Nie wiem dla czego, ale chodzi mi po głowię tylko to, aby zostać RWW Tag-Team Championem. Z Pewnością HardyzHunter nie będą łatwymi przeciwnikami, ale jak ktoś czegoś bardzo chcę.... zawsze to osiąga!

You think, you know me
On this day.....


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:1-0-0
Typ zawodnika:Heel
Pas:RWW Tag-Team Chapionship
Roster:Crash

Offline

 

#167 2010-07-11 19:26:55

Shawn Michaels

Znawca

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 36
Punktów :   -1 

Re: Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

HBK:Edge jak bedziecie przegrywac to wbijegne i Hunter i Hardy dostana...SCM i bedzie pozamiatana jeśli załatwicie bez dyskfalifikacij walke.Jak walka bedzie bez dyskfalifikacij to w kazdej chwlili moze sie zminic oblicze walki raz moga przewazac HardyzHunter raz Rated RKO.


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-0
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak
Roster:Crash

Offline

 

#168 2010-07-11 19:37:38

 Jeff Hardy

Znawca

24282675
Skąd: Kikół
Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 44
Punktów :   

Re: Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

Fortune, fame...

HardyzHunter wychodzi razem, HHH trzyma w ręku swój młot !
Jeff: Shawn ! O czym Ty mówisz? Czemu chcesz przechoidzic na ciemną stronę mocy? Uwierz, że dużo tracisz...
HHH: Dokladnie, duzo. Czułem że cos takiego kombinujesz więc zrezygnowalem z DX i jestem w teamie z Jeffem. Nie chcemy słuchac, że Rated RKO jest zgraną drużyną !
Jeff: Hunter, ona nigdy nie byla i nie bedzie zgrana...każdy myśli tylko o sobie, Edge jeszcze dodatkowo o tym aby zdobyc jakis pas. Dla nas liczy się dobro druzyny oraz pokazanie jak najwiekszego widowiska. Pragniemy aby RWW nie zostało zrewolucjonizowane przez zło jakim jest Rated RKO.
HHH: Widzisz, Jeff, to nie jest jedyne zło. Drugim jest HBK. Pamiętaj, Shawn, jesli wejdziesz podczas naszej walki, osobiscie przywitasz się z moim 'przyjacielem'!!!

Fortune, fame...


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-1
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak
Roster:Crash

Offline

 

#169 2010-07-11 19:38:34

 Edge

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 111
Punktów :   

Re: Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

You think, you know me
On this day.....

http://die-master.de/Edge3.jpg

Edge: Shawn... to starcie to Elimination-Tag Team match! Czyli nie możesz interweniować w trakcie naszego pojedynku. Chyba że po walce, ale to już zależy od ciebie!

You think, you know me
On this day.....


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:1-0-0
Typ zawodnika:Heel
Pas:RWW Tag-Team Chapionship
Roster:Crash

Offline

 

#170 2010-07-11 19:40:54

Shawn Michaels

Znawca

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 36
Punktów :   -1 

Re: Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

HBK:Oj HardyzHunter zobaczycie wkurzyliscie samego HBK i mojego kumpla Steva zobaczycie jak wpadniemy to dostaniecie SCM i Stunner.Osobiscie dopilnuje aby dostali HardyzHunter i ich przyjaciel.Rated mam nadzieje ze wygracie i bedziecie new champions tag team.


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-0
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak
Roster:Crash

Offline

 

#171 2010-07-11 19:44:26

 Christian

Moderator

1611356
Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 49
Punktów :   

Re: Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

Go!
If You close Your Eyes....

http://www.wgraj.org/img.php?mode=show&file=18559&height=389&width=301

Christian: HBK......HBK.....Czy ty naprawdę myslisz że możesz komuś pomóc?? tymbardziej w walce tag team?? o mistrzostwo??
Gdyby nie to, że jestem ciekawy wyniku tej walki, w jednym narożniku mój brat i jego TT partner, a w drugiej Jeff Hardy, ktorego uważam za świetnego zawodnika. Czy taka walka nie może być wspaniała??
dlatego...Shawn, dla twojego dobra, nie pojawiaj się podczas tej walki, ostrzegam cię!

Go!
If You close Your Eyes....


http://www.gifsoup.com/view/858179/christian-o.gif
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galach:1-0-0
Typ zawodnika:Face          Pas:Brak
Roster:Crash

Offline

 

#172 2010-07-11 19:45:25

Randy Orton

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 82
Punktów :   

Re: Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

I hear voices in my head
They council me
They understand
They talk to me

Na ring wchodzi Randy Orton  bierze mikrofon i zaczyna przemówienie

- Wiecie ci żal mi wszystkich nielicząc mojego Tag Partnera wychodzicie na ring żeby się kłócić, wszyscy twardzi przy mikrofonie. Zmierzcie się w Battle Royal i rozwiążcie tą sprawe a nie wychodzicie z ringu mówicie 20 słów i zchodzicie normalnie Żal, wiecie co ja wiem że wygram walkę na następenej gali i zostanę mistrzem RWW, a na następnej gali Rated RKO zdobędzie pasy Tag Team a wy możecie je tylko polerować albo nie bo będą brudne od waszych łap. Teraz jest czas Rated RKO Nara!!!!


http://www.gifsoup.com/webroot/animatedgifs/301452_o.gif Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:2-0-0
Typ zawodnika:Tweener
Pas:RWW Chamipoship, RWW Tag-Team Chapionship
Roster:Nitro

Offline

 

#173 2010-07-11 20:34:30

 Jeff Hardy

Znawca

24282675
Skąd: Kikół
Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 44
Punktów :   

Re: Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

Fortune, fame...

Jeff: o jaaaa...Randy przemówił !
HHH: Ja też nie mogę w to uwierzyć...co on robił tyle czasu...
Jeff: Ja mysle że siedział w szatni i patrzył jak poniżamy Edge'a.
HHH: Możliwe, ja tam do jego szatni nie wchodzilem, nie mam zamiaru, nie chce dziecku szczęscia krzywdy robić.
Jeff: Nie martw się, Hunter. Dokopiemy we dwóch całemu Rated RKO już w piątek! A w tym czasie musimy odpowiedziec na pewne zarzuty pana Samoluba. Randy...kto tu się wykłuca? Odzywasz się po raz pierwszy od śmierci Mojżesza i już myślisz, że sie przestraszymy Twojej osoby? Nie boimy się Edge'a i tym bardziej nie boimy się Ciebie.
HHH: Jeff ma racje. My nie boimy się Rated RKO, Shawna Michaels'a oraz 'Stone Pijaka' Steve'a Austina ! Czemu nas nie lubicie? Ja wiem, za to że my mówimy prawde...prawda która zostanie pokazana w ringu RWW ! Pokażemy wam taka wielką Rewolucje, o jakiej nigdy nie marzyliscie! Prawdę udowodnimy poprzez wygranie pasów RWW Tag Team oraz pasów indywidualnych...mojego ITC oraz Jeff'a, WHC !
Jeff: A teraz proszę pana matematyka o dokładne policzenie słów, czy wypowiedzielismy ich 20? Mi się zdaje że dużo wiecej...Extreme Enigma juz tylko czeka na to, aż będzie mógł wejsc na naroznik i wykonać na Randym lub Edge'u Swanton Bomb ! Fani HardyzHunter...
Jeff & HHH : BADZCIE GOTOWI NA HARDCORE!!!

HardyzHunter otrzymuje potężny cheer od publiki.

Fortune, fame...


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-1
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak
Roster:Crash

Offline

 

#174 2010-07-11 20:37:45

Booker T

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

http://www.wwe100.com/wwe/players/UploadFiles_8635/200901/2009010916085113.jpg

Jak wiecie należę do rosteru Nitro! Jak pewnie wiecie moim przeciwnikiem w walce, która rozpocznie moją wielką karierę jest Rey Mysterio! Rey... Szanuje cię, i nie chcę schodzić z ringu jako twój wróg, wiec że jesteś
moim przyjacielem, ale w Ringu, muszę dać z siebie wszystko i nie będzie taryfy ulgowej dla nikogo! To tyle...
a wybaczcie.... Can You Dig It Suuuuucka?!


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:1-0-0
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak
Roster:Nitro

Offline

 

#175 2010-07-11 20:44:56

Shawn Michaels

Znawca

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 36
Punktów :   -1 

Re: Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

Hbk:Booker dobrze wiesz, że Rey sie nie udziela dostałes z nim walkę, ponieważ nie miałeś zawodnika która często sie udziela.


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-0
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak
Roster:Crash

Offline

 

#176 2010-07-11 21:07:48

Randy Orton

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 82
Punktów :   

Re: Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

I hear voices in my head
They council me
They understand
They talk to me


http://i251.photobucket.com/albums/gg319/Skize_619/Randy%20Orton%20Gifs/Avanza.gif

Bierze mikrofon i zaczyna przemówienie:

- Jeff wiesz co miałem wolne a nie siedziałem w szatni a to co wy mówicie na Edge to na poziomie 10 latków i śmieszy to tu wszystkich nawet sprzedawce popcornu. wy tylko macie złudzenia że wy zdobędziecie pasy tag team ponieważ te pasy są pisane Rated RKO od początku istnienia tego Tagu i wiesz co mam was głęboko ponieważ to my będziemy mieli najwyższe pasy w tej federacji. NARA!!!!


http://www.gifsoup.com/webroot/animatedgifs/301452_o.gif Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:2-0-0
Typ zawodnika:Tweener
Pas:RWW Chamipoship, RWW Tag-Team Chapionship
Roster:Nitro

Offline

 

#177 2010-07-11 21:16:41

 Jeff Hardy

Znawca

24282675
Skąd: Kikół
Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 44
Punktów :   

Re: Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

Modest...to the Top !

Jeff wychodzi sam...

O ja, trzymajcie mnie....no nie moge ! Ja zaraz zawału dostane....już mam drgawki, pomocy ! Czy jest gdzies Doktor na sali? Przestraszylem się Ortona.....nieeeeeeeee !....hahahahaha, ja Ortona???? RANDY ! Przejrzyj na te oczyska...specjalnie mówilismy takie rzeczy żeby pokazać ze się nie przejmujemy, że dokladnie zaplanowalismy strategie na walke z wami, ze nasze umiejętnosci przy mikrofonie są lepsze od waszych...że ogólnie RWW lepiej będzie stało na nogach jesli my wygramy walkę z wami ! I jesli widzicie...ja o pasach Tag Team mówie tylko jako dodatku do wygranej miedzy wami.Tak, tamto zdanie bylo kierowane do Edge'a. Te pasy bedą główną rzeczą, jaką będziemy Was gnębić po tej walce bo wiem o tym, że HardyzHunter będą mistrzami TT !
BADZCIE GOTOWI NA HARDCORE!!!

Modest...to the Top.


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-1
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak
Roster:Crash

Offline

 

#178 2010-07-11 21:43:48

 Edge

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 111
Punktów :   

Re: Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

You think, you know me
On this day.....

http://die-master.de/Edge3.jpg

Edge: Jeff.... widzę że nie wiesz do czego zdolne jest Rated RKO! Może pokażemy ci co potrafimy, już na najbliższej okazji! Jak wiesz, Randy ma walkę o RWW Championship, w której jest Faworytem! Ta walka może być początkiem rewolucji, jaką Rated RKO przyniesie federacji RWW!

You think, you know me
On this day.....


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:1-0-0
Typ zawodnika:Heel
Pas:RWW Tag-Team Chapionship
Roster:Crash

Offline

 

#179 2010-07-11 22:27:37

 Edge

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 111
Punktów :   

Re: Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

You think, you know me
On this day.....

http://die-master.de/Edge3.jpg

Edge: Mówiłem Hardy! Widziałeś co spotkało The Miza i Undertakera!? Ze szczególnym naciskiem na Undertakera! Rated RKO pokazało swoją dominację w RWW a Randy Orton został RWW Championem! Teraz już wiecie, co czeka tych, którzy wątpią w potęgę Rated RKO!


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:1-0-0
Typ zawodnika:Heel
Pas:RWW Tag-Team Chapionship
Roster:Crash

Offline

 

#180 2010-07-11 23:06:42

 Jeff Hardy

Znawca

24282675
Skąd: Kikół
Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 44
Punktów :   

Re: Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

Modest...to the Top !

Taaak ! Nowym mistrzem IC jest TRIIIIIIIIIPLEEEEE H !!! Hunter pokazał jak potrafi zamykać czyjes usta. To samo zrobimy z Rated RKO ! Randy...mimo wszystko gratuluje Ci zwyciężenia pasa RWW. Wiesz czemu go wygrałeś? Poprostu miałeś słabych przeciwników...i tyle...jeszcze po walce dobiłeś ich razem z Edge'em...bardzo uczciwe, naprawde. Jeżeli tak ma wyglądać wasza Rewolucja w RWW to naprawde daleko zajdziecie.

Modest...to the Top!


Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-1
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak
Roster:Crash

Offline

 
  • Index
  •  » Ring
  •  » Ring - Teraz już tu nie piszemy!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhosting zdjęć png chart polski sprzedam materace janpol